Showbiz 13 Qershor 2018

Sa peshon bebi London Noor ? Aq sa t'i shkaktoje tezes probleme me shpinën, ja problemi që ka Lori

Showbiz

londoind

Që Lori Hoxha është trupvogël, dhe bebi London një fëmijë që e ka qejf ushqimin, atë e kemi vënë re nga fotot që familja Hoxha dhe Liço poston, por që i vogli të peshojë aq sa t’i shkaktojë probleme me shpinën tezes nuk na e kishte marrë mendjen! Ka qenë vetë Lori ajo që ka postuar një instagram një foto tek mban në krahë Londonit duke e shoqëruar me këto fjalë:
Kam lënduar shpinën dhe kur më pyesin ku jam vrarë, i gënjëj: U them që nuk e di ! Por besoj se të gjithë e dimë se çfarë ka ndodhur, apo jo London?
Vogëlushi është duke u përpjekur t’i marrë akulloren Lorit, dhe duket se që në moshë të vogël atij i pëlqen të shijojë ushqime të reja! Siç i thonë ndryshe, London është një fëmijë i mbarë që nuk i bën naze ushqimit, ndaj nuk ka sesi të jetë shëndetlig . Epo më mirë t'i dhembe kurrizi Lorit sepse të jetë vogelushi nen peshe

35114020 10212390405490825 8096922992673554432 n

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor