Showbiz 13 Qershor 2018

Balerina Klaudia Pepa pozon lakuriq dhe këtë herë jo për foto artistike

Showbiz

klddu
Pak muaj më parë, zhurma që bënë fotografitë nudo të balerinës Klaudia Pepa, u komentuan gjatë. Shkak ishte edhe ndarja e saj e freskët me bashkëshortin, Albi Nako…Mirëpo, pas ca kohësh në heshtje, Klaudia ka bërë sërish të njëjtën gje dhe këtë herë nuk ka pozuar për shkrepje profesioniste por duket se i ka bërë për qejfin e saj, nje poze nga shtrati...

Sigurisht që nuk ka treguar ndonjë gjë të madhe por vëmendjen e ka tërhequr edhe kështu…Fundja, një balerinë nuk ka pse të mos e ekspozojë trupin e bukur…

klakd

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor