Keshilla mode 27 Korrik 2017

Yjet e Hollywood-it hapin garderobën, këto janë veshjet që theksojnë ngjyrën çokollatë të trupit/ FOTOGALERI

Keshilla mode

dresss

Det, diell, plazh dhe shumë alegri ! Ky është skenari më i zakonshëm i stinës së verës, e cila ndryshe njihet si sinonim i argëtimit dhe shumëllojshmërisë së ngjyrave. Blusë së detit dhe qiellit, i bashkangjiten ngjyrat e shumëllojshme të rrobave të banjos, aksesorëve dhe ngjyra çokollatë e trupit që e duam të gjithë. Sigurisht që nuk mund ta arrini që në ditët e para të ekspozimit në diell, Living ju rikujton 5 këshilla për të patur nxirje perfekte, por ezksitojnë disa truke për ta theksuar atë. Nuk po flasim për vajëra apo locione të tjera shkëlqyese, por për veshjet që i doni aq shumë të gjitha. 5 yje të Hollywood-it kanë ndarë veshjet që duhet t'i keni në garderobë për t'u dukur bukur gjatë verës:

 

 

 

1a


1b


1c


1d


1e

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor