Prodhime shqip 5 Prill 2017

E di që mund ta bësh vetë

Prodhime shqip

ediergedr

Eshte shume e rendesishme qe lekura jone te jete e fresket, e bukur dhe e shendetshme. Por jo te gjithe kane mundesi te bejne trajtime te shtrenjta neper qendrat estetike. Por si ti besh maskat sa me efektive edhe ne kushtet e shtepise? Na ndiqni cdo te merkure ne Living HD, ora 18:00 me "E di qe mund ta besh vete?"

17634289 1352353171477433 1495493985991836407 n

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor