Prodhime te huaja

Për 7 ditë/Chanel

Prodhime te huaja

Një dokumentar kushtuar shtëpisë së modës Chanel. Në 45 minuta do të shohim të gjitha përgatitjet për shfaqjen më të madhe të modës në Paris. Për 7 ditë do të ndjekim, përgatitjet , prapaskenat, të papriturat, për dërtimin dhe realizimin e ëndrrës haute couture 2018 të Karl Lagerfeld dhe Chanel.

E hënë 11 maj, ora 20.00 në Living HD

ARTIKUJ TE NGJASHEM

On air:Vjena
Me pas:Shtëpi magjepsëse

SOT NE LIVING HD

  • Gatuajmë për miqtë 04:09
  • Hotelet e ëndrrave 04:40
  • Dedektivët e ushqimit 05:41
  • Udhëtim me tren, India 06:11
  • Sfidë Ëmbëlsirash 07:10
  • Horoskopi Javor 08:06
  • 10 vjet më i ri ne 10 ditë 08:14