Prodhime shqip

E di që mund ta bësh vetë

Prodhime shqip

ediergedr

Eshte shume e rendesishme qe lekura jone te jete e fresket, e bukur dhe e shendetshme. Por jo te gjithe kane mundesi te bejne trajtime te shtrenjta neper qendrat estetike. Por si ti besh maskat sa me efektive edhe ne kushtet e shtepise? Na ndiqni cdo te merkure ne Living HD, ora 18:00 me "E di qe mund ta besh vete?"

17634289 1352353171477433 1495493985991836407 n

ARTIKUJ TE NGJASHEM

On air:Farmaci në shtëpi/Lulet
Me pas:Hotelet e ëndrrave

SOT NE LIVING HD

  • Me pamje nga mesdheu 03:35
  • Rindërtuesit e shtëpive 04:23
  • Ne shtepine e Tommy Hilfiger 04:44
  • E di që mund ta bësh edhe vetë? 04:53
  • Në kuzhinën e Lindës ep 25 05:16
  • Vetëm 73 pyetje! 05:39
  • Shopping Queens ep 4/java 8 05:48