Prezantuesit

Aurela Hoxha

Prezantuesit

aurela hoxha

Aurela Hoxha është prezantuese, shoëgirl, aktore dhe modele. Ajo është cilësuar si njëra nga femrat më seksi shqiptare. Aurela është krijuesja e agjensisë së modës AS, e cila  merret kryesisht me menaxhimin dhe promovimin e modeleve të reja.  Ka mbaruar studimet për mjeksi dhe për drejtësi. Në bashkëpunim me platformën Tring, Aurela prezantoi patentën e njohur ndërkombëtare "Shopping Queens", një format që kombinonte elementet e konkurencës, thashethemeve, të stilit, të grimit dhe veshjes.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

On air:Shtëpitë e natyrës
Me pas:Dy vëllezër në biznes

SOT NE LIVING HD

  • Gatuaj dhe shijo në rrugë 07:14
  • Horoskopi Javor 08:01
  • Në tavolinën e Shefit 08:09
  • Mace apo Qen? 08:53
  • 10 Must për garderobën tuaj 09:57
  • Pushimet e Ëndrrave 10:56
  • Ana tjetër e medaljes 12:00