Prezantuesit

Florian Agalliu

Prezantuesit

Florian Agalliu

Aktori i njohur i Teatrit te Metropolit, dhe i serialit "Komuna e Parisit", u bë edhe më shumë i njohur si moderator i rubrikës së tij në “Top Channel”, më pas si moderator i lotarisë së fatit.  Florian Agallliu është i njohur për publikun e gjërë për rolet e tij në teatër, kinematografi dhe seriale televizive, jo vetëm si profesionist, por edhe për hijeshinë e tij si mashkull. Ai ka drejtuar në mënyrë të suksesshme sezonin e parë dhe të dytë të realityshoë-t kushtuar kulinarisë "Blind Taste" në platformën Tring dhe Vizion Plus.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

On air:Dy vëllezër në biznes
Me pas:Gatuaj dhe shijo në rrugë

SOT NE LIVING HD

  • Horoskopi Javor 08:01
  • Në tavolinën e Shefit 08:09
  • Mace apo Qen? 08:53
  • 10 Must për garderobën tuaj 09:57
  • Pushimet e Ëndrrave 10:56
  • Ana tjetër e medaljes 12:00
  • Shtëpi e ëmbla shtëpi 13:00